KRYEFAQJA » Tag Archives: grabitje

Tag Archives: grabitje

Tiranë, grabitet një kazino

Ndalohet një vjedhës kazinosh

Një kazino është grabitur mëngjesin e së mërkurës në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 4.30 të mëngjesit në një kazino që gjendet në rrugën e “Elbasanit”. Gjithnjë sipas policisë dy persona të armatosur kanë hyrë brenda në kazino dhe kanë marrë duke kërcënuar rreth 200.000 lekë. Mendohet …

Më shumë

Durrës; Grabitet një pikë karburanti

grabitje, karburanti, polici, krim, durres, hetim

Një pikë karburanti është grabitur në orët e para të mëngjesit në autostradën Durrës-Tiranë. Burime të policisë së Durrësit bëjnë të ditur se rreth orës 02.50, tre persona të paidentifikuar kanë grabitur një pikë karburanti që ndodhet pranë mbikalimit të Fllakës. Burimet policore shtojnë se personat kanë kërcënuar rojet e …

Më shumë