KRYEFAQJA » Tag Archives: derbi

Tag Archives: derbi

Sot në TVSH, Partizani – Tirana

Partizani, Tirana, vs, derbi, ndeshje, futboll

Derbi historik i kryeqytetit do të ngrejë siparin në Elbasan, sot në mbrëmje në orën 19.00. Emocionet, golat, ankthin dhe surprizat e kësaj sfide të shumëpritur do të sillen për të gjithë teleshikuesit drejtpërdrejt nga rrjeti i Radio Televizionit Shqiptar. Në mungesë të një stadiumi, në kryeqytet, nga ana e …

Më shumë

JAVA E 33-TË E KATEGORISË SUPERIORE, TIRANA-PARTIZANI, DREJTPËRDREJT NË RTSH

tirana, partizani, kategoria superiore, java 33, derbi, rtsh drejtperdrejt

Kategoria Superiore e Kampionatit Kombëtar të Futbollit do t’i luajë sot të gjitha takimet e javës së saj të 33-të dhe, sikundër ka bërë gjatë gjithë këtij sezoni, Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar do të sjellë për sportdashësit njërin prej këtyre takime, Dhe ndeshja e përzgjedhur nga transmetuesi publik është padyshim …

Më shumë