KRYEFAQJA » Tag Archives: Aksident

Tag Archives: Aksident

Turqi; Rrëzohet helikopteri

helikopteri, bie, aksident, turqi, helikopter i copetuar, 5 te vdekur

Një helikopter, në bordin e të cilit po udhëtonin drejtues të lartë ekzekutivi biznesi, është rrëzuar në mes te rrugës, pasi goditi një antenë televizive në një lagje periferike të Stambollit, duke shkaktuar 5 viktima. Helikopteri “The Sikorski S-76”, i ngritur nga aeroporti kryesor i qytetit, ai Ataturk, transportonte 7 …

Më shumë

Aksident në Malësinë e Madhe

aksident, malesie madhe, rrugor, makine, automjet, te vdekur

Më datë 03.02.2017, rreth orës 06.30 behet e ditur se në fshatin Boriç i Madh, Malësi e Madhe, ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e nje shtetasje tëpaidentifikuar ende rreth moshës 55 vjeç. Forcat e policisë, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se pergjegjës për aksidentin …

Më shumë

Aksident në Bulqizë

Aksident në Bulqizë

Ngrica e krijuar nga temperaturat e ulëta, ka rrezikuar jetën e 6 personave që udhëtonin mëngjesin e kësaj të marte në fshatin Zall-Strikçan, të Bulqizës. Një fuoristradë ku udhëtonin 5 pasagjerë dhe shoferi ka dalë nga rruga duke rënë në një kanal. Nga fotot e marra në vendngjarje duket qartë …

Më shumë