KRYEFAQJA » Tag Archives: bashkëshortja

Tag Archives: bashkëshortja

Solidaritet me Memushajn

Një nga yjet e futbollit shqiptar Ledian Memushaj, njeriu që ka ngritur sa e sa herë lart entuziazmin e tifozerisë shqiptare, ka kaluar ditët e fundit një moment shumë të vështirë familjar. Bashkëshortja e tij ka humbur gjatë lindjes dy binjakë, duke e zhytur familjen në dëshpërim. Kjo ngjarje ka …

Më shumë

Dënohen mjekët përgjegjës për vdekjen e bashkëshortes së portierit të Partizanit

e bashkëshortes së portierit të Partizanit, Alban Hoxha.

Prokuroria e Tiranës ka deklaruar fajtorë mjekët Petrit Rexhepi dhe Elona Burba në maternitetin “Koço Gliozheni” për vdekjen e bashkëshortes së portierit të Partizanit, Alban Hoxha. Kryekirurgu Petrit Rexhepi dhe anestezistja Elona Burba akuzohen për “mjekim të pakujdesshëm”. Prokuroria i ka dënuar me 5 vjet burg dhe 5 vjet heqje …

Më shumë