KRYEFAQJA » Tag Archives: dimri

Tag Archives: dimri

Shi dhe dëborë në të gjithë Shqipërinë

Shi dhe dëborë në të gjithë Shqipërinë

Rreshje shiu dhe dëbore kanë përfshirë gjithë territorin e Shqipërisë, njoftuan të dielën shërbimet meteorologjike. Ato janë shoqëruar edhe me ulje te ndjeshme temperaturash, veanërisht në zonën veriore, verilindore, lindje dhe juglindje. Policia u ka kërkuar drejtuesve të automjeteve që të bëjnë kujdes pasi si pasojë e ngricave dhe rreshjeve …

Më shumë