KRYEFAQJA » Tag Archives: arrestimi

Tag Archives: arrestimi

Meta në selinë e AAK: Haradinaj, simbol i qytetarëve shqiptarë në të gjithë botën

Meta në selinë e AAK: Haradinaj, simbol i qytetarëve shqiptarë në të gjithë botën

Kreu i Parlamentit shqiptar Ilir Meta ka vizituar të dielën selinë e AAK-së në Prishtinë, ku ka shprehur solidaritetin ndaj liderit të kësaj partie, Ramush Haradinaj, i arrestuar prej afro një jave nga autoritetet franceze. “Arrestimi i Haradinajt ishte akt befasues dhe shokues” tha zoti Meta duke shprehur ndërkohë dhe …

Më shumë

Arrestimi në Fier

arrestimi, fier, polici, ne kerkim

Policia e qytetit të Fierit arrestoi një 45-vjeçar, i dënuar në vitin 1999 me burg për vrasje dhe në vitin 2014 është proceduar penalisht për shkatërrim prone me dashje.Ky shtetas u arrestua për arsye se gjatë mesnatës së djeshme është kapur duke mbajtur me vete një pistoletë TT, me 8 …

Më shumë