KRYEFAQJA » Tag Archives: FC Barcelona

Tag Archives: FC Barcelona

Vokrri priti talentin e Barcelonës, Labinot Kabashi

Vokrri priti talentin e Barcelonës, Labinot Kabashi

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, priti talentin e futbollit Labinot Kabashi, i cili luan për grup-moshën 16 vjeçare të Barcelonës. Në këtë pritje ishin të pranishëm edhe sekretari i përgjithshëm i FFK-së Eroll Salihu, përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës Albert Bunjaki dhe trajneri Muharrem Sahiti. Vokrri …

Më shumë