KRYEFAQJA » Tag Archives: Amerika

Tag Archives: Amerika

Harvey Keitel: SHBA-të duhet të kenë një president që lufton muret, dhe jo një që t’i ndërtojë

Aktori amerikan Harvi Kajtëll u ka bërë thirrje bashkëqytetarëve të tij të reflektojnë se si duan që vendi i tyre të përfaqësohet në sytë e botës. “Vendi duhet të ketë një president që lufton muret, dhe jo një që do të ndërtojë të tillë”, thotë ai në një intervistë për …

Më shumë