KRYEFAQJA » Tag Archives: flamuri

Tag Archives: flamuri

Fier, shpaloset flamuri gjigant

Fier, shpaloset flamuri gjigant

Qyteti i Fierit, i njohur për tifozerinë e zjarrtë, por edhe atdhedashurinë, është bërë protagonist i një ngjarjeje mbresëlënëse. Në prag të takimit të shumëpritur Shqipëri- Rumani, sportëdashës të shumtë dhe shoqata atdhetare shqiptare për bashkim kombëtar, kanë shpalosur në qëndër të qytetit një flamurin gjigant. Flamuri me përmasa 100×8 …

Më shumë