KRYEFAQJA » Tag Archives: Bylis

Tag Archives: Bylis

Tirana dhe Skënderbeu janë finaliste

Tirana dhe Skënderbeu janë finaliste

Sot lajtën sot pasdite ndeshjet e kthimit gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë. Në ndeshjen e luajtur në Tiranë, skuadra kryeqytetase mundi 2-0 Beslidhjen e Lezhës. Në qytetin bregdetar të Durrësit, Teuta vendase u mposht përsëri nga korçarët e Skënderbeut 0-1. Pra Tirana dhe Skënderbeu do të garojnë për fitoren e kësaj …

Më shumë