KRYEFAQJA » Tag Archives: duka

Tag Archives: duka

Duka: Akademia e Arbitrimit, gati në Shtator

Duka, Akademia e Arbitrimit, gati në Shtator, arben duka, fshf

Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar tashmë një strategji të detajuar për rekrutimin, edukimin dhe kualifikimin e arbitrave të futbollit. Kështu është shprehur presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, gjatë takimit me arbitratra, kandidatë për t’u bërë arbitra, drejtues të FSHF, në universitetin Aleksandër Xhuvani në Elbasan. ” …

Më shumë

Opozita premton në Kolonjë: Ne do t’ju kthejmë dinjitetin!

Opozita premton në Kolonjë: Ne do t'ju kthejmë dinjitetin!

Opozita e djathtë mbylli të premten fushatën e saj elektorale për kreun e Bashkisë së Kolonjës, ku përfaqësohet me kandidatin e Partise Agrare Ambientaliste, Dritan Hajro. Në aktivitetin përmbyllës, kandidati Hajro premtoi se nëse zgjidhet do të punoje intensivisht per mirëmbajtjen dhe hapjen e kanaleve të ujitjes dhe kullimit të …

Më shumë