KRYEFAQJA » Tag Archives: festat

Tag Archives: festat

Festat e fundvitit, Fluks në dogana

Gjatë 24 orëve të fundit nëpërmjet Stacionit Kufitar të Kakavijes udhëtuan në drejtim të vendlindjes 6500 këmbësorë dhe 1200 automjete, ndersa rreth 4 mijë persona të tjerë udhëtuan drejt Greqisë. Mbrëmjen e së premtes fluksi i emigrantëve është ndjerë lehtë edhe në Kapshticë, por nuk kanë munguar edhe radhët në …

Më shumë