KRYEFAQJA » Tag Archives: automjete

Tag Archives: automjete

Aksident në Bulqizë

Aksident në Bulqizë

Ngrica e krijuar nga temperaturat e ulëta, ka rrezikuar jetën e 6 personave që udhëtonin mëngjesin e kësaj të marte në fshatin Zall-Strikçan, të Bulqizës. Një fuoristradë ku udhëtonin 5 pasagjerë dhe shoferi ka dalë nga rruga duke rënë në një kanal. Nga fotot e marra në vendngjarje duket qartë …

Më shumë