KRYEFAQJA » Tag Archives: camet

Tag Archives: camet

Rama Greqisë: Të ndërtojmë së bashku një të ardhme me të mirë!

Rama në "Skai", Demokracia e re kërkon strategji për marrëdhëniet me Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se Shqipëria dhe Greqia duhet të ulen dhe gjejnë zgjidhje për problemet mes dy vendeve të mbetura pezulla prej kohësh. I ftuar nga gazetari Aleksis Papahelas në emisionin “Histori” në televizionin e njohur grek “Skai”, për afro 50 minuta zoti Rama u është përgjigjur pyetjeve …

Më shumë