KRYEFAQJA » Tag Archives: Draft

Tag Archives: Draft

Balla: Thirrje PD-së që mos të bllokoje kalimin e amendamenteve në Kuvend

Partia Socialiste propozon një draft të ri për reformën zgjedhore, në të cilin janë integruar rekomandimet e OSBE-ODHIR. Në një dalje të posaçme pas mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së, bashkëkryetari i komisionit të reformës zgjedhore dhe nënkryetari i grupit Taulant Balla thotë: “Sot ekspertët tanë kanë gati një draft …

Më shumë