KRYEFAQJA » Tag Archives: forumi ekonomik

Tag Archives: forumi ekonomik

Shakira nderohet me çmim në Davos

shakira, cmimet vjetore, davos, zvicer, forumi ekonomik

Famën e tyre e shfrytëzojnë për një kauzë të mirë. Për këtë, Shakira, Forest Whitaker dhe Anne Sophie Mutter nderohen me çmime përtej muzikës. Në Davos të Zvicrës, Forumi Ekonomik Botëror iu ndau artistëve nga një çmim mirënjohjeje për kontributin e tyre në ceremoninë e 23-të të Crystal Awards. Këngëtarja …

Më shumë