KRYEFAQJA » Tag Archives: Griezmann

Tag Archives: Griezmann

Ronaldo fiton “Topin e Artë”

Ronaldo fiton “Topin e Artë”

Ylli i futbollit botëror Kristiano Ronaldo është fitues i trofeut “Topi i Artë”, akorduar nga “France Football”. Sulmuesi i Realit të Madridit dhe përfaqësueses portugeze ishte padyshim favoriti kryesor për të fituar pas triumfeve në Ligën e Kampioneve dhe në Europianin e Francës. Ronaldo doli i pari duke lënë pas krahëve …

Më shumë