KRYEFAQJA » Tag Archives: atentat

Tag Archives: atentat

Atentat kamikaz në Kabul

Atentat kamikaz në Kabul

Të paktën shtatë të vdekur dhe 327 të plagosur është bilanci i një atentati kamikaz që ndodhi të martën në mëngjes në qendër të Kabulit, njofton ATSH, duke ju referuar ministrisë afgane të Shëndetësisë. “Shumë të plagosur janë në një gjendje të rëndë”, theksoi një zëdhënës i ministrisë, duke shtuar …

Më shumë