KRYEFAQJA » Tag Archives: ballsh

Tag Archives: ballsh

Lulzim Basha me drejtuesit e strukturave të PD-së Patos

lBasha: Rama ka ndarë punët, buxhetin për vete, drogën me kriminelët, burgun për popullin

Për Lulzim Bashën rafineria e Ballshit është aferë e pastër korruptive e Kryeministrit. Në takimin me strukturat drejtuese të Partisë Demokratike në Mallakaster dhe Patos, kryedemokrati akuzoi shefin e qeverisë se në bashkëpunim me miqtë e tij përfiton miliona euro nga nafta në muaj, ndërsa naftëtaret shpërblehen me paga qesharake, …

Më shumë