KRYEFAQJA » Tag Archives: batuta

Tag Archives: batuta

Mali i Zi, opozita dhe kryeministri shkëmbejnë batuta fyese

Mali i Zi, opozita dhe kryeministri shkëmbejnë batuta fyese

Deputetët opozitarë në Parlamentin e Malit të Zi brohoritën me fyerje kundër kryeministrit, Millo Gjukanoviç në seancën e mbrëmshme, sapo ai nisi fjalimin. Deputetët e partisë Fronti Demokratik u ngritën në këmbë dhe filluan të brohorisin “Millo hajduti!”. Seanca ishte e fokusuar te gjetja e zgjidhjes për përfshirjen e përfaqësuesve …

Më shumë