KRYEFAQJA » Tag Archives: gramsh

Tag Archives: gramsh

Vrasja në Lallë të Gramshit

person me thike, vrasje, gramsh, llalle, i vdekur

Një i ri është goditur për vdekje me thikë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ngjarja ka ndodhur në rrugën automobilistike të fshatit Llallë në Gramsh. Viktima është Ardian Mesiti 29 vjeç, ndërsa i dyshuari si autor i vrasjes është identifikuar shtetasi Arlind Llalla 25 vjeç. Mësohet se …

Më shumë

Operacioni ndërkombëtar “Riccio”, shkatërrohet një grup i fuqishëm i trafikut të drogës

Operacioni ndërkombëtar “Riccio”, shkatërrohet një grup i fuqishëm i trafikut të drogës

Një operacion i përbashkët antidrogë midis Italisë, Spanjës Gjermanisë dhe Shqipërisë i ka dhënë goditje njërit prej grupeve më të fuqishme të trafikut të drogës. Deri më tani janë arrestuar 31 persona dhe janë sekuestruar 130 kg drogë të llojeve heroinë e kokainë dhe 1 milionë euro. Sipas mediave janë …

Më shumë