KRYEFAQJA » Tag Archives: Çamëri

Tag Archives: Çamëri

Idrizi në parlament: Nëse nuk ngrihen varrezat e shqiptarëve në Çamëri, nuk do lejojmë varrezat e ushtarëve grekë në Shqipëri

Idrizi në parlament: Nëse nuk ngrihen varrezat e shqiptarëve në Çamëri, nuk do lejojmë varrezat e ushtarëve grekë në Shqipëri

Rezultatet e vizitës së fundit të ministrit të jashtëm Ditmir Bushati në Athinë, duket se nuk kanë përmbushur pritshmëritë e PDIU, aleati më i ri i koalicionit të majtë qeveritar. Kreu i kësaj partie deputeti Shpëtim Idrizi, njëherësh dhe nënkryetar i parlamentit shqiptar, tha se i kish bërë përshtypje mos …

Më shumë